Ogłoszenia duszpasterskie

 • OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 5 grudnia 2021 
  1. W czasie Adwentu, w dni powszednie odprawiana jest dodatkowa Msza św. roratnia o godz. 1700. Dzieci zapraszamy na roraty w poniedziałki, środy i piątki o godz. 1700.
  2. W tym tygodniu przypada: we wtorek wspomnienie św. Ambrożego i w środę uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. W tym dniu kończą się też obchody roku św. Józefa.
  3. W środę w południe (od godz. 1200 do 1300) w naszym kościele „Godzina łaski”.
  4. Za niecałe dwa tygodnie, w piątek 17 grudnia, rozpoczniemy rekolekcje adwentowe. Będzie im przewodniczył ks. Piotr Mizera. Prosimy o zgłaszanie chorych, do których udamy się w sobotę 18 grudnia od godz. 1000.
  5. W zakrystii są do nabycia wigilijne świece Caritas.
  6. Opłatki wigilijne u Pana Organisty.
  7. W przyszłą niedzielę na naszym placu kościelnym katolickie wydawnictwo eSPe będzie prowadzić kiermasz książek.
  8. Nasza parafia organizuje w pierwszym tygodniu ferii (tj. od 13 lutego 2022 r.) wyjazd do Zwardonia dla dzieci i młodzieży. Informacje i zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  9. Serdeczne „Bóg zapłać!” za wszelkie produkty żywnościowe i ofiary składane na rzecz uboższych mieszkańców naszej parafii. „Bóg zapłać” „Pomocnikowi św. Mikołaja”, za słodycze dla dzieci naszej parafii. „Bóg zapłać!” za ofiary na naszą świątynię.
  10. W ubiegłym tygodniu zmarły: śp. Irena Poświat, l. 69, Zofia Sobieraj, l. 85 i Janina Przybysławska, l. 83. Wieczny odpoczynek…

4 thoughts on “Ogłoszenia duszpasterskie

Dodaj komentarz