Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 12 maja 2019 r.

 1. Dzisiaj w IV niedzielę wielkanocną rozpoczyna się tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Szczególną modlitwą obejmijmy naszych diakonów Mateusza i Michała, którzy już wkrótce otrzymają święcenia kapłańskie.
 2. W tym tygodniu przypada: we wtorek święto św. Macieja Apostoła i w czwartek św. Andrzeja Boboli, patrona Polski.
 3. Jutro wieczorem, o godz. 2000 Nabożeństwo Fatimskie. Będzie mu przewodniczył ks. Czesław Mendak z Częstochowy.
 4. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 1200 uroczystość Rocznicy I Komunii św. dzieci z klas IV. Próba dla dzieci rocznicowych w piątek o godz. 1600, będzie to także okazja do spowiedzi.
 5. Nabożeństwa majowe codziennie po Mszy św. wieczornej.
 6. Za dwa tygodnie, w niedzielę, 26 maja – w naszej parafii kolejne Święto Rodziny. Dokładniejsze informacje znajdują się na plakatach. Serdecznie zapraszamy.
 7. Zapowiedzi przedmałżeńskie:

Łukasz Orman, kawaler, zam. Zawiercie, par. tutejsza

i Justyna Trąbska, panna, zam. Włodowice, zapowiedź pierwsza.

 1. W tym tygodniu rozpoczną się prace przy docieplaniu wejściowej ściany naszego kościoła. Prace potrwają do końca czerwca. Serdeczne „Bóg zapłać” za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej świątyni.
 2. W sobotę 1 czerwca pielgrzymka autokarowa na Święty Krzyż.
 3. Wakacyjny wyjazd dla dzieci i młodzieży w Bieszczady w terminie 15-24 lipca br. Informacje i zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
 4. W ubiegłym tygodniu zmarli: śp. Lech Morawski, l. 68, Stanisław Ciepak, l. 68 (pogrzeb w poniedziałek o 14) i Anita Czyż, l. 65 (pogrzeb we wtorek o 14). Wieczny odpoczynek…

 

4 thoughts on “Ogłoszenia duszpasterskie

Dodaj komentarz