Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 3 GRUDNIA 2023

  1. Adwent – to czas radosnego przygotowania do Uroczystości Bożego Narodzenia. Jak co roku w dni powszednie będzie odprawiana dodatkowa Msza św. o Matce Bożej zw. roratnią o godz. 1700.
  2. Dzieci zapraszamy na roraty w poniedziałki, środy i piątki o godz. 1700
  3. W tym tygodniu przypada: w środę wspomnienie św. Mikołaja, biskupa, w czwartek św. Ambrożego i w piątek uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. W tym dniu, od godz. 1200 do 1300, w naszym kościele adoracja Najświętszego Sakramentu w ramach tzw. „Godziny łaski”.
  4. W tym tygodniu I czwartek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań w czwartek po Mszy św. wieczornej.
  5. W sobotę o godz. 1700 Msza św. w intencji wspólnoty Różańca Rodziców za Dzieci. Po Mszy św. wspólna modlitwa różańcowa.
  6. W przyszłą niedzielę siostra Albertynka będzie kwestować na rzecz podopiecznych sióstr Albertynek w Częstochowie.
  7. Opłatki wigilijne oraz wigilijne świece Caritas są do nabycia w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  8. Serdeczne „Bóg zapłać!”za wszelkie produkty żywnościowe. Szczególne podziękowania składamy również „Pomocnikowi św. Mikołaja”, który, jak co roku, ufundował słodycze dla dzieci. „Bóg zapłać!”
  9. W ubiegłym tygodniu zmarli: śp. Elżbieta Pytlarz, l. 82, Stanisław Głowania, l. 86 i Stanisław Cholewka, l. 68. Wieczny odpoczynek…

 

4 thoughts on “Ogłoszenia duszpasterskie

Dodaj komentarz