Skauting Jurajski

Czuwaj!
Drużyna Skauting Jurajski Zawiercie melduje swój wielki sukces!
Przez 10 tygodni nasza wspólna praca zaowocowała zorganizowaniem 6 wspaniałych zbiórek, w których brało udział około 50 skautów w różnym wieku. Braliśmy także udział w trzech biwakach, wędrówkach oraz wydarzeniach okolicznościowych na terenie naszego regionu.
Ale, ale… kim my w ogóle jesteśmy? Skąd się wzięliśmy?
15 kwietnia w przykościelnej salce zebrała się dziesiątka młodych, chłonnych, kreatywnych, chętnych do działania umysłów. Już od pierwszego spotkania nasz druh Drużynowy wraz z księdzem Proboszczem zaczepili w nas miłość do skautingu! I dzięki temu nasze cotygodniowe spotkania, wszystkie wyzwania, które na nas czekały były nie tylko rozwijające ale też niesamowicie przyjemne. Po sukcesie pierwszej zbiórki zapał nie ustawał, Rada Drużyny się powiększała i tak udało nam się uformować 7 zastępów gotowych na wykonanie najtrudniejszych nawet zadań (tory przeszkód, zaszyfrowane wiadomości, poszukiwanie duchów!).
Wracając pamięcią do zbiórek rośnie serce ale też apetyt na więcej!
Dlatego już teraz trwają przygotowania na nowy rok szkolny. Mając tak pomysłową drużynę możemy wszystkim obiecać, że nie zabraknie atrakcji i nikt nie będzie miał szansy się nudzić ?
Już teraz zapraszamy na pierwszą wrześniową zbiórkę, która odbędzie się 3 września oraz do śledzenia naszego facebookowego profilu → www.facebook.com/skautingjurajskizawiercie .

Dodaj komentarz